Camion cu platformă / Suprastructură pentru utilaje de construcții
MAN TGM 18.290

preț fix plus TVA
68.999 EUR
(82.109 EUR brut)
An de fabricație
2012
Stare
Utilizat (complet funcțional)
Locație
Kammerstein Germania
Camion cu platformă / Suprastructură pentru utilaje de construcții MAN TGM 18.290
Camion cu platformă / Suprastructură pentru utilaje de construcții MAN TGM 18.290
Camion cu platformă / Suprastructură pentru utilaje de construcții MAN TGM 18.290
Camion cu platformă / Suprastructură pentru utilaje de construcții MAN TGM 18.290
Camion cu platformă / Suprastructură pentru utilaje de construcții MAN TGM 18.290
Camion cu platformă / Suprastructură pentru utilaje de construcții MAN TGM 18.290
Camion cu platformă / Suprastructură pentru utilaje de construcții MAN TGM 18.290
Camion cu platformă / Suprastructură pentru utilaje de construcții MAN TGM 18.290
Camion cu platformă / Suprastructură pentru utilaje de construcții MAN TGM 18.290
Camion cu platformă / Suprastructură pentru utilaje de construcții MAN TGM 18.290
more Images
MAN TGM 18.290
MAN TGM 18.290
MAN TGM 18.290
MAN TGM 18.290
MAN TGM 18.290
MAN TGM 18.290
MAN TGM 18.290
MAN TGM 18.290
MAN TGM 18.290
MAN TGM 18.290

Date de bază

Denumire:
Camion cu platformă / Suprastructură pentru utilaje de construcții
Producător:
MAN
Model:
TGM 18.290
An de fabricație:
2012
Stare:
folosit
Funcționalitate:
complet funcțional

Preț și locație

preț fix plus TVA
68.999 EUR
(82.109 EUR brut)
Locație:
Kammerstein, Germania Germania
Sunați

Detalii tehnice

Kilometraj:
256.000 km
Putere:
213 kW (289,60 CP)
Prima înmatriculare:
01/2012
Tip combustibil:
motorină
Greutate totală:
18.600 kg
Culoare:
alb
Cabină șofer:
cabina de zi
Tip de angrenaj:
mecanic
Suspensie:
aer
Număr de locuri:
3
Dotări:
ABS, aer condiționat, blocare diferențial, computer de bord, pilot automat de viteză, servodirecție

Detalii despre ofertă

ID anunț:
A216-26-853
Actualizare:
ultima dată la 06.05.2026

Descriere

Date tehnice:

- Rulaj aprox. 256.000 km
- MAN TGM 18.290 4x2 LL
- Prima înmatriculare 01/2012
- Putere: 213 kW / 290 CP
- Suprastructură pentru utilaje de construcții de la Beko
- Sistem de blocare TwistLock pentru transport containere
Bodeyx U Ugepfx Ah Ioli
- Rampe de încărcare rabatabile hidraulic și lateral reglabile, 2.800 mm

Alte date:
- Ampatament 5.075 mm
- Greutate maximă admisă 18.600 kg
- Culoare: alb
- Platformă de încărcare: 6.300 x 2.470 mm

Anunțul a fost tradus automat. Pot exista erori de traducere.

Furnizor

Înregistrat din: 2022

1 Anunț online

Sunați

Trimite solicitare

Terenus 
Germania
Austria
Elveția
Statele Unite ale Americii
Regatul Unit
Franța
Belgia
Spania
Mexic
Italia
Olanda
Polonia
Federația Rusă
Belarus (Republica Belarus)
Ucraina
Estonia
Turcia
Noua Zeelandă
Irlanda
Republica Cehă
Danemarca
Finlanda
Suedia
Norvegia
Luxemburg
Grecia
Lituania
Letonia
Islanda
Portugalia
Brazilia
Venezuela
Argentina
Ungaria
Slovacia
România
Moldova
Slovenia
Serbia
Muntenegru
Albania
Croația
Bulgaria
Macedonia de Nord
Bosnia şi Herţegovina
Israel
Egipt
Maroc
India
Indonezia
Coreea de Sud
Japonia
Thailanda
Malaezia
Vietnam
China, Republica Populară
Taiwan
Iran
Bangladeș
Solicitarea nu a putut fi trimisă. Vă rugăm să încercați din nou mai târziu.

Telefon & Fax

+49 1522 ... anunțuri
Aceste anunțuri v-ar putea interesa și pe dumneavoastră.
Anunț mic
Camion frigorific MAN TGM 18.290 Tiefkühlkoffer +LBW*Thermoking*
Camion frigorific MAN TGM 18.290 Tiefkühlkoffer +LBW*Thermoking*
Camion frigorific MAN TGM 18.290 Tiefkühlkoffer +LBW*Thermoking*
Camion frigorific MAN TGM 18.290 Tiefkühlkoffer +LBW*Thermoking*
Camion frigorific MAN TGM 18.290 Tiefkühlkoffer +LBW*Thermoking*
Camion frigorific MAN TGM 18.290 Tiefkühlkoffer +LBW*Thermoking*
Camion frigorific MAN TGM 18.290 Tiefkühlkoffer +LBW*Thermoking*
Camion frigorific MAN TGM 18.290 Tiefkühlkoffer +LBW*Thermoking*
Camion frigorific MAN TGM 18.290 Tiefkühlkoffer +LBW*Thermoking*
Camion frigorific MAN TGM 18.290 Tiefkühlkoffer +LBW*Thermoking*
Camion frigorific MAN TGM 18.290 Tiefkühlkoffer +LBW*Thermoking*
Camion frigorific MAN TGM 18.290 Tiefkühlkoffer +LBW*Thermoking*
Camion frigorific MAN TGM 18.290 Tiefkühlkoffer +LBW*Thermoking*
Camion frigorific MAN TGM 18.290 Tiefkühlkoffer +LBW*Thermoking*
Camion frigorific MAN TGM 18.290 Tiefkühlkoffer +LBW*Thermoking*
Camion frigorific MAN TGM 18.290 Tiefkühlkoffer +LBW*Thermoking*
Camion frigorific MAN TGM 18.290 Tiefkühlkoffer +LBW*Thermoking*
Camion frigorific MAN TGM 18.290 Tiefkühlkoffer +LBW*Thermoking*
Camion frigorific MAN TGM 18.290 Tiefkühlkoffer +LBW*Thermoking*
Camion frigorific MAN TGM 18.290 Tiefkühlkoffer +LBW*Thermoking*
Camion frigorific MAN TGM 18.290 Tiefkühlkoffer +LBW*Thermoking*
Camion frigorific MAN TGM 18.290 Tiefkühlkoffer +LBW*Thermoking*
Camion frigorific MAN TGM 18.290 Tiefkühlkoffer +LBW*Thermoking*
Camion frigorific MAN TGM 18.290 Tiefkühlkoffer +LBW*Thermoking*
Camion frigorific MAN TGM 18.290 Tiefkühlkoffer +LBW*Thermoking*
Camion frigorific MAN TGM 18.290 Tiefkühlkoffer +LBW*Thermoking*
Camion frigorific MAN TGM 18.290 Tiefkühlkoffer +LBW*Thermoking*
Camion frigorific MAN TGM 18.290 Tiefkühlkoffer +LBW*Thermoking*
Camion frigorific MAN TGM 18.290 Tiefkühlkoffer +LBW*Thermoking*
Camion frigorific MAN TGM 18.290 Tiefkühlkoffer +LBW*Thermoking*
Camion frigorific MAN TGM 18.290 Tiefkühlkoffer +LBW*Thermoking*
Camion frigorific MAN TGM 18.290 Tiefkühlkoffer +LBW*Thermoking*
Camion frigorific MAN TGM 18.290 Tiefkühlkoffer +LBW*Thermoking*
Camion frigorific MAN TGM 18.290 Tiefkühlkoffer +LBW*Thermoking*
Camion frigorific MAN TGM 18.290 Tiefkühlkoffer +LBW*Thermoking*
Camion frigorific MAN TGM 18.290 Tiefkühlkoffer +LBW*Thermoking*
Camion frigorific MAN TGM 18.290 Tiefkühlkoffer +LBW*Thermoking*
Camion frigorific MAN TGM 18.290 Tiefkühlkoffer +LBW*Thermoking*
more images
Kranenburg
1.524 km
Camion frigorific
MANTGM 18.290 Tiefkühlkoffer +LBW*Thermoking*
Vânzător verificat
Sunați
Anunț mic
Basculantă MAN TGM 18.290 * Kipper 4,65 m * TOPZUSTAND
Basculantă MAN TGM 18.290 * Kipper 4,65 m * TOPZUSTAND
Basculantă MAN TGM 18.290 * Kipper 4,65 m * TOPZUSTAND
Basculantă MAN TGM 18.290 * Kipper 4,65 m * TOPZUSTAND
Basculantă MAN TGM 18.290 * Kipper 4,65 m * TOPZUSTAND
Basculantă MAN TGM 18.290 * Kipper 4,65 m * TOPZUSTAND
Basculantă MAN TGM 18.290 * Kipper 4,65 m * TOPZUSTAND
Basculantă MAN TGM 18.290 * Kipper 4,65 m * TOPZUSTAND
Basculantă MAN TGM 18.290 * Kipper 4,65 m * TOPZUSTAND
Basculantă MAN TGM 18.290 * Kipper 4,65 m * TOPZUSTAND
Basculantă MAN TGM 18.290 * Kipper 4,65 m * TOPZUSTAND
Basculantă MAN TGM 18.290 * Kipper 4,65 m * TOPZUSTAND
Basculantă MAN TGM 18.290 * Kipper 4,65 m * TOPZUSTAND
Basculantă MAN TGM 18.290 * Kipper 4,65 m * TOPZUSTAND
more images
Nowy Sacz
523 km
Basculantă
MANTGM 18.290 * Kipper 4,65 m * TOPZUSTAND
Sunați
Anunț mic
Transport refrigerat/congelat MAN TGM 18.290 Euro 6 Frigo Carrier Supra
Transport refrigerat/congelat MAN TGM 18.290 Euro 6 Frigo Carrier Supra
Transport refrigerat/congelat MAN TGM 18.290 Euro 6 Frigo Carrier Supra
Transport refrigerat/congelat MAN TGM 18.290 Euro 6 Frigo Carrier Supra
Transport refrigerat/congelat MAN TGM 18.290 Euro 6 Frigo Carrier Supra
Transport refrigerat/congelat MAN TGM 18.290 Euro 6 Frigo Carrier Supra
Transport refrigerat/congelat MAN TGM 18.290 Euro 6 Frigo Carrier Supra
Transport refrigerat/congelat MAN TGM 18.290 Euro 6 Frigo Carrier Supra
Transport refrigerat/congelat MAN TGM 18.290 Euro 6 Frigo Carrier Supra
Transport refrigerat/congelat MAN TGM 18.290 Euro 6 Frigo Carrier Supra
Transport refrigerat/congelat MAN TGM 18.290 Euro 6 Frigo Carrier Supra
Transport refrigerat/congelat MAN TGM 18.290 Euro 6 Frigo Carrier Supra
Transport refrigerat/congelat MAN TGM 18.290 Euro 6 Frigo Carrier Supra
Transport refrigerat/congelat MAN TGM 18.290 Euro 6 Frigo Carrier Supra
Transport refrigerat/congelat MAN TGM 18.290 Euro 6 Frigo Carrier Supra
more images
Belgia Herentals
1.586 km
Transport refrigerat/congelat
MANTGM 18.290 Euro 6 Frigo Carrier Supra
Sunați
Anunț mic
Camion cisternă MAN TGM 18.290 BL+ MAGYAR 13.500L/5COMP.
Camion cisternă MAN TGM 18.290 BL+ MAGYAR 13.500L/5COMP.
Camion cisternă MAN TGM 18.290 BL+ MAGYAR 13.500L/5COMP.
Camion cisternă MAN TGM 18.290 BL+ MAGYAR 13.500L/5COMP.
Camion cisternă MAN TGM 18.290 BL+ MAGYAR 13.500L/5COMP.
Camion cisternă MAN TGM 18.290 BL+ MAGYAR 13.500L/5COMP.
Camion cisternă MAN TGM 18.290 BL+ MAGYAR 13.500L/5COMP.
Camion cisternă MAN TGM 18.290 BL+ MAGYAR 13.500L/5COMP.
Camion cisternă MAN TGM 18.290 BL+ MAGYAR 13.500L/5COMP.
Camion cisternă MAN TGM 18.290 BL+ MAGYAR 13.500L/5COMP.
Camion cisternă MAN TGM 18.290 BL+ MAGYAR 13.500L/5COMP.
Camion cisternă MAN TGM 18.290 BL+ MAGYAR 13.500L/5COMP.
Camion cisternă MAN TGM 18.290 BL+ MAGYAR 13.500L/5COMP.
Camion cisternă MAN TGM 18.290 BL+ MAGYAR 13.500L/5COMP.
Camion cisternă MAN TGM 18.290 BL+ MAGYAR 13.500L/5COMP.
more images
Belgia HANDZAME
1.709 km
Camion cisternă
MANTGM 18.290 BL+ MAGYAR 13.500L/5COMP.
Sunați
Anunț mic
Basculantă cu macara MAN TGM 18.290
Basculantă cu macara MAN TGM 18.290
Basculantă cu macara MAN TGM 18.290
Basculantă cu macara MAN TGM 18.290
Basculantă cu macara MAN TGM 18.290
Basculantă cu macara MAN TGM 18.290
Basculantă cu macara MAN TGM 18.290
Basculantă cu macara MAN TGM 18.290
Basculantă cu macara MAN TGM 18.290
Basculantă cu macara MAN TGM 18.290
Basculantă cu macara MAN TGM 18.290
Basculantă cu macara MAN TGM 18.290
Basculantă cu macara MAN TGM 18.290
Basculantă cu macara MAN TGM 18.290
Basculantă cu macara MAN TGM 18.290
more images
Germania Dettelbach
1.181 km
Basculantă cu macara
MANTGM 18.290
Sunați
Anunț mic
Camion de gunoi MAN TGM 18.290 4x2 Tipper Truck with 3-Way Tipping Bod
Camion de gunoi MAN TGM 18.290 4x2 Tipper Truck with 3-Way Tipping Bod
Camion de gunoi MAN TGM 18.290 4x2 Tipper Truck with 3-Way Tipping Bod
Camion de gunoi MAN TGM 18.290 4x2 Tipper Truck with 3-Way Tipping Bod
Camion de gunoi MAN TGM 18.290 4x2 Tipper Truck with 3-Way Tipping Bod
Camion de gunoi MAN TGM 18.290 4x2 Tipper Truck with 3-Way Tipping Bod
Camion de gunoi MAN TGM 18.290 4x2 Tipper Truck with 3-Way Tipping Bod
Camion de gunoi MAN TGM 18.290 4x2 Tipper Truck with 3-Way Tipping Bod
Camion de gunoi MAN TGM 18.290 4x2 Tipper Truck with 3-Way Tipping Bod
Camion de gunoi MAN TGM 18.290 4x2 Tipper Truck with 3-Way Tipping Bod
Camion de gunoi MAN TGM 18.290 4x2 Tipper Truck with 3-Way Tipping Bod
Camion de gunoi MAN TGM 18.290 4x2 Tipper Truck with 3-Way Tipping Bod
Camion de gunoi MAN TGM 18.290 4x2 Tipper Truck with 3-Way Tipping Bod
Camion de gunoi MAN TGM 18.290 4x2 Tipper Truck with 3-Way Tipping Bod
Camion de gunoi MAN TGM 18.290 4x2 Tipper Truck with 3-Way Tipping Bod
more images
Norvegia Norvegia
1.803 km
Camion de gunoi
MANTGM 18.290 4x2 Tipper Truck with 3-Way Tipping Bod
Vânzător verificat
Sunați
Anunț mic
Valiză MAN TGM 18.290 Euro 6 Frigo Carrier Supra
Valiză MAN TGM 18.290 Euro 6 Frigo Carrier Supra
Valiză MAN TGM 18.290 Euro 6 Frigo Carrier Supra
Valiză MAN TGM 18.290 Euro 6 Frigo Carrier Supra
Valiză MAN TGM 18.290 Euro 6 Frigo Carrier Supra
Valiză MAN TGM 18.290 Euro 6 Frigo Carrier Supra
Valiză MAN TGM 18.290 Euro 6 Frigo Carrier Supra
Valiză MAN TGM 18.290 Euro 6 Frigo Carrier Supra
Valiză MAN TGM 18.290 Euro 6 Frigo Carrier Supra
Valiză MAN TGM 18.290 Euro 6 Frigo Carrier Supra
Valiză MAN TGM 18.290 Euro 6 Frigo Carrier Supra
Valiză MAN TGM 18.290 Euro 6 Frigo Carrier Supra
Valiză MAN TGM 18.290 Euro 6 Frigo Carrier Supra
Valiză MAN TGM 18.290 Euro 6 Frigo Carrier Supra
Valiză MAN TGM 18.290 Euro 6 Frigo Carrier Supra
more images
Belgia Herentals
1.586 km
Valiză
MANTGM 18.290 Euro 6 Frigo Carrier Supra
Sunați
Anunț mic
Sistem de braț cu cârlige MAN TGM 18.290 4x2 Euro 6 + Crane Palfinger PK15500
Sistem de braț cu cârlige MAN TGM 18.290 4x2 Euro 6 + Crane Palfinger PK15500
Sistem de braț cu cârlige MAN TGM 18.290 4x2 Euro 6 + Crane Palfinger PK15500
Sistem de braț cu cârlige MAN TGM 18.290 4x2 Euro 6 + Crane Palfinger PK15500
Sistem de braț cu cârlige MAN TGM 18.290 4x2 Euro 6 + Crane Palfinger PK15500
Sistem de braț cu cârlige MAN TGM 18.290 4x2 Euro 6 + Crane Palfinger PK15500
Sistem de braț cu cârlige MAN TGM 18.290 4x2 Euro 6 + Crane Palfinger PK15500
Sistem de braț cu cârlige MAN TGM 18.290 4x2 Euro 6 + Crane Palfinger PK15500
Sistem de braț cu cârlige MAN TGM 18.290 4x2 Euro 6 + Crane Palfinger PK15500
Sistem de braț cu cârlige MAN TGM 18.290 4x2 Euro 6 + Crane Palfinger PK15500
Sistem de braț cu cârlige MAN TGM 18.290 4x2 Euro 6 + Crane Palfinger PK15500
Sistem de braț cu cârlige MAN TGM 18.290 4x2 Euro 6 + Crane Palfinger PK15500
Sistem de braț cu cârlige MAN TGM 18.290 4x2 Euro 6 + Crane Palfinger PK15500
Sistem de braț cu cârlige MAN TGM 18.290 4x2 Euro 6 + Crane Palfinger PK15500
Sistem de braț cu cârlige MAN TGM 18.290 4x2 Euro 6 + Crane Palfinger PK15500
more images
Belgia Herentals
1.586 km
Sistem de braț cu cârlige
MANTGM 18.290 4x2 Euro 6 + Crane Palfinger PK15500
Sunați
Anunț mic
Camion frigorific MAN TGM 18.290 4X2 BL / Ldbw / Triple Verdampfer
Camion frigorific MAN TGM 18.290 4X2 BL / Ldbw / Triple Verdampfer
Camion frigorific MAN TGM 18.290 4X2 BL / Ldbw / Triple Verdampfer
Camion frigorific MAN TGM 18.290 4X2 BL / Ldbw / Triple Verdampfer
Camion frigorific MAN TGM 18.290 4X2 BL / Ldbw / Triple Verdampfer
Camion frigorific MAN TGM 18.290 4X2 BL / Ldbw / Triple Verdampfer
Camion frigorific MAN TGM 18.290 4X2 BL / Ldbw / Triple Verdampfer
Camion frigorific MAN TGM 18.290 4X2 BL / Ldbw / Triple Verdampfer
Camion frigorific MAN TGM 18.290 4X2 BL / Ldbw / Triple Verdampfer
Camion frigorific MAN TGM 18.290 4X2 BL / Ldbw / Triple Verdampfer
Camion frigorific MAN TGM 18.290 4X2 BL / Ldbw / Triple Verdampfer
Camion frigorific MAN TGM 18.290 4X2 BL / Ldbw / Triple Verdampfer
Camion frigorific MAN TGM 18.290 4X2 BL / Ldbw / Triple Verdampfer
Camion frigorific MAN TGM 18.290 4X2 BL / Ldbw / Triple Verdampfer
Camion frigorific MAN TGM 18.290 4X2 BL / Ldbw / Triple Verdampfer
Camion frigorific MAN TGM 18.290 4X2 BL / Ldbw / Triple Verdampfer
Camion frigorific MAN TGM 18.290 4X2 BL / Ldbw / Triple Verdampfer
Camion frigorific MAN TGM 18.290 4X2 BL / Ldbw / Triple Verdampfer
Camion frigorific MAN TGM 18.290 4X2 BL / Ldbw / Triple Verdampfer
Camion frigorific MAN TGM 18.290 4X2 BL / Ldbw / Triple Verdampfer
Camion frigorific MAN TGM 18.290 4X2 BL / Ldbw / Triple Verdampfer
Camion frigorific MAN TGM 18.290 4X2 BL / Ldbw / Triple Verdampfer
Camion frigorific MAN TGM 18.290 4X2 BL / Ldbw / Triple Verdampfer
Camion frigorific MAN TGM 18.290 4X2 BL / Ldbw / Triple Verdampfer
Camion frigorific MAN TGM 18.290 4X2 BL / Ldbw / Triple Verdampfer
Camion frigorific MAN TGM 18.290 4X2 BL / Ldbw / Triple Verdampfer
Camion frigorific MAN TGM 18.290 4X2 BL / Ldbw / Triple Verdampfer
Camion frigorific MAN TGM 18.290 4X2 BL / Ldbw / Triple Verdampfer
Camion frigorific MAN TGM 18.290 4X2 BL / Ldbw / Triple Verdampfer
Camion frigorific MAN TGM 18.290 4X2 BL / Ldbw / Triple Verdampfer
Camion frigorific MAN TGM 18.290 4X2 BL / Ldbw / Triple Verdampfer
Camion frigorific MAN TGM 18.290 4X2 BL / Ldbw / Triple Verdampfer
Camion frigorific MAN TGM 18.290 4X2 BL / Ldbw / Triple Verdampfer
Camion frigorific MAN TGM 18.290 4X2 BL / Ldbw / Triple Verdampfer
Camion frigorific MAN TGM 18.290 4X2 BL / Ldbw / Triple Verdampfer
Camion frigorific MAN TGM 18.290 4X2 BL / Ldbw / Triple Verdampfer
Camion frigorific MAN TGM 18.290 4X2 BL / Ldbw / Triple Verdampfer
Camion frigorific MAN TGM 18.290 4X2 BL / Ldbw / Triple Verdampfer
Camion frigorific MAN TGM 18.290 4X2 BL / Ldbw / Triple Verdampfer
Camion frigorific MAN TGM 18.290 4X2 BL / Ldbw / Triple Verdampfer
Camion frigorific MAN TGM 18.290 4X2 BL / Ldbw / Triple Verdampfer
Camion frigorific MAN TGM 18.290 4X2 BL / Ldbw / Triple Verdampfer
Camion frigorific MAN TGM 18.290 4X2 BL / Ldbw / Triple Verdampfer
Camion frigorific MAN TGM 18.290 4X2 BL / Ldbw / Triple Verdampfer
Camion frigorific MAN TGM 18.290 4X2 BL / Ldbw / Triple Verdampfer
Camion frigorific MAN TGM 18.290 4X2 BL / Ldbw / Triple Verdampfer
Camion frigorific MAN TGM 18.290 4X2 BL / Ldbw / Triple Verdampfer
Camion frigorific MAN TGM 18.290 4X2 BL / Ldbw / Triple Verdampfer
Camion frigorific MAN TGM 18.290 4X2 BL / Ldbw / Triple Verdampfer
Camion frigorific MAN TGM 18.290 4X2 BL / Ldbw / Triple Verdampfer
more images
Salzgitter
1.262 km
Camion frigorific
MANTGM 18.290 4X2 BL / Ldbw / Triple Verdampfer
Sunați
Anunț mic
Autocamion basculant tridirecțional MAN TGM 18.290 4x4 BB Meiller 3 Seitenkipper
Autocamion basculant tridirecțional MAN TGM 18.290 4x4 BB Meiller 3 Seitenkipper
Autocamion basculant tridirecțional MAN TGM 18.290 4x4 BB Meiller 3 Seitenkipper
Autocamion basculant tridirecțional MAN TGM 18.290 4x4 BB Meiller 3 Seitenkipper
more images
Kirchberg
1.180 km
Autocamion basculant tridirecțional
MANTGM 18.290 4x4 BB Meiller 3 Seitenkipper
Sunați