Autocamion basculantVolvo
FH 460 + SCHMITZ CARGOBULL SKI24 (LOCATION / RENT)
Autocamion basculant
Volvo
FH 460 + SCHMITZ CARGOBULL SKI24 (LOCATION / RENT)
An de fabricație
2019
Stare
Utilizat
Locație
Perpignan 

Date de bază
Preț și locație
- Locația vânzătorului:
- 571 Avenue Georges Caustier Zone St-Charles, 66000 Perpignan, Franța

Sunați
Detalii tehnice
- Kilometraj:
- 626.708 km
- Putere:
- 338 kW (459,55 CP)
- Prima înmatriculare:
- 04/2019
- Tip combustibil:
- motorină
- Greutatea goală:
- 7.645 kg
- Greutatea maximă de încărcare:
- 11.355 kg
- Greutate totală:
- 19.000 kg
- Dimensiunea anvelopei:
- -
- Configurație ax:
- 4x2
- Ampatament:
- 6.110 mm
- Frâne:
- frânare de motor
- Tip de angrenaj:
- automat
- Clasă de emisii:
- Euro 6
- Suspensie:
- aer
- Dotări:
- ABS, aer condiționat, computer de bord
Detalii despre ofertă
- ID anunț:
- A208-39-532
- Număr de referință:
- 1712265
- Actualizare:
- ultima dată la 29.12.2025
Descriere
Ref: LOC-VO25-2041
DE ÎNCHIRIAT? Ansamblu rutier BASCULANTĂ SPATE? VOLVO FH 460 (2021) + SCHMITZ CARGOBULL SKI24 (2024)
Tip de închiriere: Pe termen scurt / Pe termen lung
Disponibilitate: Imediată
Utilizare: Lucrări publice • vrac • materiale • șantier
Contactați-ne pentru o ofertă de închiriere
CAP TRACTOR VOLVO FH 460
Marcă: VOLVO
Model: FH 460
An: 2021
Kilometraj: 626.708 km
Culoare: Roșu
Configurație: 4x2
Combustibil: Diesel
Normă: Euro 6
- Frânare ABS / EBS
SEMIREMORCĂ BASCULANTĂ SPATE SCHMITZ CARGOBULL SKI24
Marcă: SCHMITZ CARGOBULL
Model: SKI 24
An: 2024
Culoare: Alb
Tip: Semiremorcă basculantă spate
Axe și suspensie:
- 3 axe
- 1 ax liftabil
- Suspensie pneumatică
- Anvelope: 385/65 R22.5
Greutate și capacități:
- PTAC: 38.000 kg
- Greutate proprie: 6.947 kg
Kdedpfx Agjx N Udpjpsl
Dimensiuni:
- Lungime: 8,86 m
- Lățime: 2,55 m
- Înălțime: 2,95 m
- Ampatament: 6,11 m
- Suprafață utilă: 22,593 m²
Bena & echipamente: