Set special pentru transportul lemnului
SCANIA R500

preț fix plus TVA
180.000 EUR
(221.400 EUR brut)
An de fabricație
2019
Stare
Utilizat (complet funcțional)
Locație
Brezno Slovacia
Set special pentru transportul lemnului SCANIA R500
Set special pentru transportul lemnului SCANIA R500
Set special pentru transportul lemnului SCANIA R500
Set special pentru transportul lemnului SCANIA R500
Set special pentru transportul lemnului SCANIA R500
Set special pentru transportul lemnului SCANIA R500
Set special pentru transportul lemnului SCANIA R500
Set special pentru transportul lemnului SCANIA R500
more Images
SCANIA R500
SCANIA R500
SCANIA R500
SCANIA R500
SCANIA R500
SCANIA R500
SCANIA R500
SCANIA R500

Date de bază

Denumire:
Set special pentru transportul lemnului
Producător:
SCANIA
Model:
R500
Număr de vehicul:
YS2R6X60005557677
An de fabricație:
2019
Stare:
foarte bun (second hand)
Funcționalitate:
complet funcțional

Preț și locație

preț fix plus TVA
180.000 EUR
(221.400 EUR brut)
Locație:
Zápotockého 48, 97666 Polomka, Slovakia Slovacia
Sunați

Detalii tehnice

Kilometraj:
348.150 km
Prima înmatriculare:
08/2019
Tip combustibil:
motorină
Configurație ax:
6x6
Culoare:
gri
Cabină șofer:
cabina de dormit
Tip de angrenaj:
automat
Clasă de emisii:
Euro 6
Suspensie:
aer
Dotări:
ABS, AdBlue, Bluetooth, Port USB, aer condiționat, aparat de aer condiționat de parcare, asistent la pornirea în rampă, blocare diferențial, compresor, computer de bord, controlul tracțiunii, cuplaj remorcă, faruri suplimentare, frigider, hidraulică, istoric complet de service, pilot automat de viteză, proiectoare de ceață, reglare electrică a geamurilor, retarder, servodirecție, sistem de navigație, tracțiune integrală, vehicul pentru nefumători, închidere centralizată, încălzire scaun, încălzitor staționar, înmatriculare auto

Detalii despre ofertă

ID anunț:
A207-33-692
Număr de referință:
AA047JD
Actualizare:
ultima dată la 12.05.2026

Descriere

Vând ansamblu special pentru transport lemn Scania R500 + Macara hidraulică EPSILON 260 Z + remorcă Doll LOGO 21, an fabricație 2019 – extensibilă și direcționabilă. Ansamblul este întreținut în service autorizat Scania și este în stare excelentă. Disponibil imediat pentru utilizare.
Bjdpfx Alsx E D D Rsgswp

Anunțul a fost tradus automat. Pot exista erori de traducere.

Furnizor

Înregistrat din: 2025

1 Anunț online

Sunați

Trimite solicitare

Terenus 
Germania
Austria
Elveția
Statele Unite ale Americii
Regatul Unit
Franța
Belgia
Spania
Mexic
Italia
Olanda
Polonia
Federația Rusă
Belarus (Republica Belarus)
Ucraina
Estonia
Turcia
Noua Zeelandă
Irlanda
Republica Cehă
Danemarca
Finlanda
Suedia
Norvegia
Luxemburg
Grecia
Lituania
Letonia
Islanda
Portugalia
Brazilia
Venezuela
Argentina
Ungaria
Slovacia
România
Moldova
Slovenia
Serbia
Muntenegru
Albania
Croația
Bulgaria
Macedonia de Nord
Bosnia şi Herţegovina
Israel
Egipt
Maroc
India
Indonezia
Coreea de Sud
Japonia
Thailanda
Malaezia
Vietnam
China, Republica Populară
Taiwan
Iran
Bangladeș
Solicitarea nu a putut fi trimisă. Vă rugăm să încercați din nou mai târziu.

Telefon & Fax

+421 905 ... anunțuri
Aceste anunțuri v-ar putea interesa și pe dumneavoastră.
Anunț mic
Standard-SZM SCANIA R500
Standard-SZM SCANIA R500
Standard-SZM SCANIA R500
Standard-SZM SCANIA R500
Standard-SZM SCANIA R500
Standard-SZM SCANIA R500
Standard-SZM SCANIA R500
Standard-SZM SCANIA R500
Standard-SZM SCANIA R500
Standard-SZM SCANIA R500
Standard-SZM SCANIA R500
Standard-SZM SCANIA R500
Standard-SZM SCANIA R500
Standard-SZM SCANIA R500
more images
Olanda Vuren
1.592 km
Standard-SZM
SCANIAR500
Vânzător verificat
Sunați
Anunț mic
Standard-SZM SCANIA R500 6X2*4 NB LEATHER
Standard-SZM SCANIA R500 6X2*4 NB LEATHER
Standard-SZM SCANIA R500 6X2*4 NB LEATHER
Standard-SZM SCANIA R500 6X2*4 NB LEATHER
Standard-SZM SCANIA R500 6X2*4 NB LEATHER
Standard-SZM SCANIA R500 6X2*4 NB LEATHER
Standard-SZM SCANIA R500 6X2*4 NB LEATHER
Standard-SZM SCANIA R500 6X2*4 NB LEATHER
Standard-SZM SCANIA R500 6X2*4 NB LEATHER
Standard-SZM SCANIA R500 6X2*4 NB LEATHER
Standard-SZM SCANIA R500 6X2*4 NB LEATHER
Standard-SZM SCANIA R500 6X2*4 NB LEATHER
Standard-SZM SCANIA R500 6X2*4 NB LEATHER
Standard-SZM SCANIA R500 6X2*4 NB LEATHER
more images
Olanda Vuren
1.592 km
Standard-SZM
SCANIAR500 6X2*4 NB LEATHER
Vânzător verificat
Sunați
Anunț mic
Cap tractor standard SCANIA R500A4x2NB / Full-Air / PTO / Standklima / ALCOA
Cap tractor standard SCANIA R500A4x2NB / Full-Air / PTO / Standklima / ALCOA
Cap tractor standard SCANIA R500A4x2NB / Full-Air / PTO / Standklima / ALCOA
Cap tractor standard SCANIA R500A4x2NB / Full-Air / PTO / Standklima / ALCOA
Cap tractor standard SCANIA R500A4x2NB / Full-Air / PTO / Standklima / ALCOA
Cap tractor standard SCANIA R500A4x2NB / Full-Air / PTO / Standklima / ALCOA
Cap tractor standard SCANIA R500A4x2NB / Full-Air / PTO / Standklima / ALCOA
Cap tractor standard SCANIA R500A4x2NB / Full-Air / PTO / Standklima / ALCOA
Cap tractor standard SCANIA R500A4x2NB / Full-Air / PTO / Standklima / ALCOA
Cap tractor standard SCANIA R500A4x2NB / Full-Air / PTO / Standklima / ALCOA
Cap tractor standard SCANIA R500A4x2NB / Full-Air / PTO / Standklima / ALCOA
Cap tractor standard SCANIA R500A4x2NB / Full-Air / PTO / Standklima / ALCOA
Cap tractor standard SCANIA R500A4x2NB / Full-Air / PTO / Standklima / ALCOA
Cap tractor standard SCANIA R500A4x2NB / Full-Air / PTO / Standklima / ALCOA
Cap tractor standard SCANIA R500A4x2NB / Full-Air / PTO / Standklima / ALCOA
Cap tractor standard SCANIA R500A4x2NB / Full-Air / PTO / Standklima / ALCOA
Cap tractor standard SCANIA R500A4x2NB / Full-Air / PTO / Standklima / ALCOA
Cap tractor standard SCANIA R500A4x2NB / Full-Air / PTO / Standklima / ALCOA
Cap tractor standard SCANIA R500A4x2NB / Full-Air / PTO / Standklima / ALCOA
Cap tractor standard SCANIA R500A4x2NB / Full-Air / PTO / Standklima / ALCOA
Cap tractor standard SCANIA R500A4x2NB / Full-Air / PTO / Standklima / ALCOA
Cap tractor standard SCANIA R500A4x2NB / Full-Air / PTO / Standklima / ALCOA
Cap tractor standard SCANIA R500A4x2NB / Full-Air / PTO / Standklima / ALCOA
Cap tractor standard SCANIA R500A4x2NB / Full-Air / PTO / Standklima / ALCOA
Cap tractor standard SCANIA R500A4x2NB / Full-Air / PTO / Standklima / ALCOA
more images
Karlsruhe
1.284 km
Cap tractor standard
SCANIAR500A4x2NB / Full-Air / PTO / Standklima / ALCOA
Sunați
Anunț mic
Cap tractor standard SCANIA R500*E6c*Retarder*Hydraulik*Kompressor*
Cap tractor standard SCANIA R500*E6c*Retarder*Hydraulik*Kompressor*
Cap tractor standard SCANIA R500*E6c*Retarder*Hydraulik*Kompressor*
Cap tractor standard SCANIA R500*E6c*Retarder*Hydraulik*Kompressor*
Cap tractor standard SCANIA R500*E6c*Retarder*Hydraulik*Kompressor*
Cap tractor standard SCANIA R500*E6c*Retarder*Hydraulik*Kompressor*
Cap tractor standard SCANIA R500*E6c*Retarder*Hydraulik*Kompressor*
Cap tractor standard SCANIA R500*E6c*Retarder*Hydraulik*Kompressor*
Cap tractor standard SCANIA R500*E6c*Retarder*Hydraulik*Kompressor*
Cap tractor standard SCANIA R500*E6c*Retarder*Hydraulik*Kompressor*
Cap tractor standard SCANIA R500*E6c*Retarder*Hydraulik*Kompressor*
Cap tractor standard SCANIA R500*E6c*Retarder*Hydraulik*Kompressor*
Cap tractor standard SCANIA R500*E6c*Retarder*Hydraulik*Kompressor*
Cap tractor standard SCANIA R500*E6c*Retarder*Hydraulik*Kompressor*
Cap tractor standard SCANIA R500*E6c*Retarder*Hydraulik*Kompressor*
Cap tractor standard SCANIA R500*E6c*Retarder*Hydraulik*Kompressor*
Cap tractor standard SCANIA R500*E6c*Retarder*Hydraulik*Kompressor*
Cap tractor standard SCANIA R500*E6c*Retarder*Hydraulik*Kompressor*
Cap tractor standard SCANIA R500*E6c*Retarder*Hydraulik*Kompressor*
Cap tractor standard SCANIA R500*E6c*Retarder*Hydraulik*Kompressor*
Cap tractor standard SCANIA R500*E6c*Retarder*Hydraulik*Kompressor*
Cap tractor standard SCANIA R500*E6c*Retarder*Hydraulik*Kompressor*
Cap tractor standard SCANIA R500*E6c*Retarder*Hydraulik*Kompressor*
Cap tractor standard SCANIA R500*E6c*Retarder*Hydraulik*Kompressor*
Cap tractor standard SCANIA R500*E6c*Retarder*Hydraulik*Kompressor*
Cap tractor standard SCANIA R500*E6c*Retarder*Hydraulik*Kompressor*
Cap tractor standard SCANIA R500*E6c*Retarder*Hydraulik*Kompressor*
Cap tractor standard SCANIA R500*E6c*Retarder*Hydraulik*Kompressor*
Cap tractor standard SCANIA R500*E6c*Retarder*Hydraulik*Kompressor*
Cap tractor standard SCANIA R500*E6c*Retarder*Hydraulik*Kompressor*
Cap tractor standard SCANIA R500*E6c*Retarder*Hydraulik*Kompressor*
Cap tractor standard SCANIA R500*E6c*Retarder*Hydraulik*Kompressor*
more images
Mannheim
1.295 km
Cap tractor standard
SCANIAR500*E6c*Retarder*Hydraulik*Kompressor*
Sunați
Anunț mic
Standard-SZM Scania R500 Tractor Unit
Standard-SZM Scania R500 Tractor Unit
Standard-SZM Scania R500 Tractor Unit
Standard-SZM Scania R500 Tractor Unit
Standard-SZM Scania R500 Tractor Unit
Standard-SZM Scania R500 Tractor Unit
Standard-SZM Scania R500 Tractor Unit
Standard-SZM Scania R500 Tractor Unit
Standard-SZM Scania R500 Tractor Unit
Standard-SZM Scania R500 Tractor Unit
Standard-SZM Scania R500 Tractor Unit
Standard-SZM Scania R500 Tractor Unit
Standard-SZM Scania R500 Tractor Unit
Standard-SZM Scania R500 Tractor Unit
Standard-SZM Scania R500 Tractor Unit
more images
Norvegia Norvegia
1.937 km
Standard-SZM
ScaniaR500 Tractor Unit
Vânzător verificat
Sunați
Anunț mic
R500LB6X2 HHZ V8 foi/foi ROBSON 6x4 3 pedale SCANIA R500LB6X2 HHZ V8 Blatt/Blatt
R500LB6X2 HHZ V8 foi/foi ROBSON 6x4 3 pedale SCANIA R500LB6X2 HHZ V8 Blatt/Blatt
R500LB6X2 HHZ V8 foi/foi ROBSON 6x4 3 pedale SCANIA R500LB6X2 HHZ V8 Blatt/Blatt
R500LB6X2 HHZ V8 foi/foi ROBSON 6x4 3 pedale SCANIA R500LB6X2 HHZ V8 Blatt/Blatt
R500LB6X2 HHZ V8 foi/foi ROBSON 6x4 3 pedale SCANIA R500LB6X2 HHZ V8 Blatt/Blatt
R500LB6X2 HHZ V8 foi/foi ROBSON 6x4 3 pedale SCANIA R500LB6X2 HHZ V8 Blatt/Blatt
R500LB6X2 HHZ V8 foi/foi ROBSON 6x4 3 pedale SCANIA R500LB6X2 HHZ V8 Blatt/Blatt
R500LB6X2 HHZ V8 foi/foi ROBSON 6x4 3 pedale SCANIA R500LB6X2 HHZ V8 Blatt/Blatt
R500LB6X2 HHZ V8 foi/foi ROBSON 6x4 3 pedale SCANIA R500LB6X2 HHZ V8 Blatt/Blatt
R500LB6X2 HHZ V8 foi/foi ROBSON 6x4 3 pedale SCANIA R500LB6X2 HHZ V8 Blatt/Blatt
R500LB6X2 HHZ V8 foi/foi ROBSON 6x4 3 pedale SCANIA R500LB6X2 HHZ V8 Blatt/Blatt
R500LB6X2 HHZ V8 foi/foi ROBSON 6x4 3 pedale SCANIA R500LB6X2 HHZ V8 Blatt/Blatt
R500LB6X2 HHZ V8 foi/foi ROBSON 6x4 3 pedale SCANIA R500LB6X2 HHZ V8 Blatt/Blatt
R500LB6X2 HHZ V8 foi/foi ROBSON 6x4 3 pedale SCANIA R500LB6X2 HHZ V8 Blatt/Blatt
R500LB6X2 HHZ V8 foi/foi ROBSON 6x4 3 pedale SCANIA R500LB6X2 HHZ V8 Blatt/Blatt
R500LB6X2 HHZ V8 foi/foi ROBSON 6x4 3 pedale SCANIA R500LB6X2 HHZ V8 Blatt/Blatt
R500LB6X2 HHZ V8 foi/foi ROBSON 6x4 3 pedale SCANIA R500LB6X2 HHZ V8 Blatt/Blatt
R500LB6X2 HHZ V8 foi/foi ROBSON 6x4 3 pedale SCANIA R500LB6X2 HHZ V8 Blatt/Blatt
R500LB6X2 HHZ V8 foi/foi ROBSON 6x4 3 pedale SCANIA R500LB6X2 HHZ V8 Blatt/Blatt
R500LB6X2 HHZ V8 foi/foi ROBSON 6x4 3 pedale SCANIA R500LB6X2 HHZ V8 Blatt/Blatt
R500LB6X2 HHZ V8 foi/foi ROBSON 6x4 3 pedale SCANIA R500LB6X2 HHZ V8 Blatt/Blatt
R500LB6X2 HHZ V8 foi/foi ROBSON 6x4 3 pedale SCANIA R500LB6X2 HHZ V8 Blatt/Blatt
R500LB6X2 HHZ V8 foi/foi ROBSON 6x4 3 pedale SCANIA R500LB6X2 HHZ V8 Blatt/Blatt
R500LB6X2 HHZ V8 foi/foi ROBSON 6x4 3 pedale SCANIA R500LB6X2 HHZ V8 Blatt/Blatt
R500LB6X2 HHZ V8 foi/foi ROBSON 6x4 3 pedale SCANIA R500LB6X2 HHZ V8 Blatt/Blatt
R500LB6X2 HHZ V8 foi/foi ROBSON 6x4 3 pedale SCANIA R500LB6X2 HHZ V8 Blatt/Blatt
R500LB6X2 HHZ V8 foi/foi ROBSON 6x4 3 pedale SCANIA R500LB6X2 HHZ V8 Blatt/Blatt
R500LB6X2 HHZ V8 foi/foi ROBSON 6x4 3 pedale SCANIA R500LB6X2 HHZ V8 Blatt/Blatt
R500LB6X2 HHZ V8 foi/foi ROBSON 6x4 3 pedale SCANIA R500LB6X2 HHZ V8 Blatt/Blatt
more images
Germania Hamburg
1.360 km
R500LB6X2 HHZ V8 foi/foi ROBSON 6x4 3 pedale
SCANIAR500LB6X2 HHZ V8 Blatt/Blatt
Sunați
Anunț mic
Transport de bovine Scania R 500 LB 6X2*4 HLB Liftas 2 stuuras - Bekkers 1...
Transport de bovine Scania R 500 LB 6X2*4 HLB Liftas 2 stuuras - Bekkers 1...
Transport de bovine Scania R 500 LB 6X2*4 HLB Liftas 2 stuuras - Bekkers 1...
Transport de bovine Scania R 500 LB 6X2*4 HLB Liftas 2 stuuras - Bekkers 1...
Transport de bovine Scania R 500 LB 6X2*4 HLB Liftas 2 stuuras - Bekkers 1...
Transport de bovine Scania R 500 LB 6X2*4 HLB Liftas 2 stuuras - Bekkers 1...
Transport de bovine Scania R 500 LB 6X2*4 HLB Liftas 2 stuuras - Bekkers 1...
Transport de bovine Scania R 500 LB 6X2*4 HLB Liftas 2 stuuras - Bekkers 1...
Transport de bovine Scania R 500 LB 6X2*4 HLB Liftas 2 stuuras - Bekkers 1...
Transport de bovine Scania R 500 LB 6X2*4 HLB Liftas 2 stuuras - Bekkers 1...
Transport de bovine Scania R 500 LB 6X2*4 HLB Liftas 2 stuuras - Bekkers 1...
Transport de bovine Scania R 500 LB 6X2*4 HLB Liftas 2 stuuras - Bekkers 1...
Transport de bovine Scania R 500 LB 6X2*4 HLB Liftas 2 stuuras - Bekkers 1...
Transport de bovine Scania R 500 LB 6X2*4 HLB Liftas 2 stuuras - Bekkers 1...
Transport de bovine Scania R 500 LB 6X2*4 HLB Liftas 2 stuuras - Bekkers 1...
more images
Olanda Erp
1.546 km
Transport de bovine
ScaniaR 500 LB 6X2*4 HLB Liftas 2 stuuras - Bekkers 1...
Sunați
Anunț mic
Autocamion cu cârlig pentru containere SCANIA R 500 B 10x4 Meiller
Autocamion cu cârlig pentru containere SCANIA R 500 B 10x4 Meiller
Autocamion cu cârlig pentru containere SCANIA R 500 B 10x4 Meiller
Autocamion cu cârlig pentru containere SCANIA R 500 B 10x4 Meiller
Autocamion cu cârlig pentru containere SCANIA R 500 B 10x4 Meiller
Autocamion cu cârlig pentru containere SCANIA R 500 B 10x4 Meiller
Autocamion cu cârlig pentru containere SCANIA R 500 B 10x4 Meiller
Autocamion cu cârlig pentru containere SCANIA R 500 B 10x4 Meiller
Autocamion cu cârlig pentru containere SCANIA R 500 B 10x4 Meiller
Autocamion cu cârlig pentru containere SCANIA R 500 B 10x4 Meiller
Autocamion cu cârlig pentru containere SCANIA R 500 B 10x4 Meiller
Autocamion cu cârlig pentru containere SCANIA R 500 B 10x4 Meiller
Autocamion cu cârlig pentru containere SCANIA R 500 B 10x4 Meiller
Autocamion cu cârlig pentru containere SCANIA R 500 B 10x4 Meiller
Autocamion cu cârlig pentru containere SCANIA R 500 B 10x4 Meiller
Autocamion cu cârlig pentru containere SCANIA R 500 B 10x4 Meiller
more images
Langenthal
1.319 km
Autocamion cu cârlig pentru containere
SCANIAR 500 B 10x4 Meiller
Sunați
Anunț mic
Cap tractor standard Scania R 500 A6x2/4NB RETARDER FULL AIR P-AIRCO PTO 8T
Cap tractor standard Scania R 500 A6x2/4NB RETARDER FULL AIR P-AIRCO PTO 8T
Cap tractor standard Scania R 500 A6x2/4NB RETARDER FULL AIR P-AIRCO PTO 8T
Cap tractor standard Scania R 500 A6x2/4NB RETARDER FULL AIR P-AIRCO PTO 8T
Cap tractor standard Scania R 500 A6x2/4NB RETARDER FULL AIR P-AIRCO PTO 8T
Cap tractor standard Scania R 500 A6x2/4NB RETARDER FULL AIR P-AIRCO PTO 8T
Cap tractor standard Scania R 500 A6x2/4NB RETARDER FULL AIR P-AIRCO PTO 8T
Cap tractor standard Scania R 500 A6x2/4NB RETARDER FULL AIR P-AIRCO PTO 8T
Cap tractor standard Scania R 500 A6x2/4NB RETARDER FULL AIR P-AIRCO PTO 8T
Cap tractor standard Scania R 500 A6x2/4NB RETARDER FULL AIR P-AIRCO PTO 8T
Cap tractor standard Scania R 500 A6x2/4NB RETARDER FULL AIR P-AIRCO PTO 8T
Cap tractor standard Scania R 500 A6x2/4NB RETARDER FULL AIR P-AIRCO PTO 8T
Cap tractor standard Scania R 500 A6x2/4NB RETARDER FULL AIR P-AIRCO PTO 8T
Cap tractor standard Scania R 500 A6x2/4NB RETARDER FULL AIR P-AIRCO PTO 8T
Cap tractor standard Scania R 500 A6x2/4NB RETARDER FULL AIR P-AIRCO PTO 8T
more images
Wijchen
1.546 km
Cap tractor standard
ScaniaR 500 A6x2/4NB RETARDER FULL AIR P-AIRCO PTO 8T
Sunați
Anunț mic
Standard-SZM SCANIA 500R HL,Super
Standard-SZM SCANIA 500R HL,Super
Standard-SZM SCANIA 500R HL,Super
Standard-SZM SCANIA 500R HL,Super
Standard-SZM SCANIA 500R HL,Super
Standard-SZM SCANIA 500R HL,Super
Standard-SZM SCANIA 500R HL,Super
Standard-SZM SCANIA 500R HL,Super
Standard-SZM SCANIA 500R HL,Super
Standard-SZM SCANIA 500R HL,Super
Standard-SZM SCANIA 500R HL,Super
Standard-SZM SCANIA 500R HL,Super
Standard-SZM SCANIA 500R HL,Super
Standard-SZM SCANIA 500R HL,Super
more images
Olanda Vuren
1.592 km
Standard-SZM
SCANIA500R HL,Super
Vânzător verificat
Sunați